Sitemize Katkıda Bulunun

Merhaba, Sitemize yazılarıyla katkıda bulunmak isteyenler, bize bilgi@saksafonname.com e-posta adresinden ulaşabilirler. Teşekkür ederiz.

Cazseverler CAZ KAMPI'nda Buluşuyor Özel

Katılımcılar, Türkiye'nin önde gelen müzisyenleriyle birlikte çalışma şansı bulacak.

2017 yılından bu yana düzenlenen ve kısa zamanda Türkiye'nin yaz ve caz geleneğine dönücen CAZ KAMPI bu sene 29 Ağustos ile 2 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek ve kamp geçen seneki gibi bu yaz da Çanakkale’de Agora Sanat Köyü’nde kampa katılanlarla buluşucak.

CAZ KAMPI bu yıl geçen seneden farklı olarak iki önemli ismin daha kampa katılacağı açıklandı. Trompetin ve davulun ünü ülkeyi aşan usta müzisyenleri trompetçi İmer Demirer ve davulcu Cem Aksel de bu yaz kampın hocaları arasında yer alacak.

Kampa katılmak için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazabilir ya da, telefon veya #whatsapp yoluyla Ahmet Berksoy’a 0 533 202 31 51 numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu yaz CAZ KAMPI'na katılacak olanlar kimlerle çalışacak?

Katılımcılar, Türkiye'nin önde gelen müzisyenleriyle birlikte çalışma şansı bulacak. Bu isimler; Vokalde Ece Göksu, trompette İmer Demirer, saksofonda Tamer Temel, trombonda bulut Gülen, gitarda Eylül Biçer, kontrbas veya elektrikli basta Kağan Yıldız, davulda Berke Özgümüş ve davulda Cem Aksel olacak.

Bir caz bandında olması gereken tüm enstrümanların yıldız hocalarıyla sıkı bir kamp geçirdikten sonra katılımcıları kampın sonunda güzel bir konser bekliyor. Kimbilir, belki bu grup Türkiye'nin yeni caz gruplarından olur ve biz de konserlerini izleme şansına kavuşur, alkışlarız.

CAZ KAMPI boyunca katılımcılar enstrüman ve vokal çalışmaları, ensemble, doğaçlama, caz teorisi, atölye çalışmaları, caz tarihi, konser etkinliği ve jam session gibi alanlarda eğitim alacak.

Kamp yeri: Agora Sanat Köyü, Tavaklı İskelesi, No: 102, Ezine Çanakkale
Konser yeri: ASA Agora Sanat Atölyesi Sahnesi

Genç ya da yetişkin veya kendiniz ya da çocuğunuz için CAZ KAMPI'ndaki bu deneyimi mutlaka yaşayın

Geçen senenin kampından fotoğraflar.

 

 

 

Okunma 613 defa Son Düzenlenme Son Düzenlenme Temmuz 21 2023
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Ali Sami İpek

Saksafon üzerine haber toplayarak sitemize katkıda bulunmaktadır.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

İletişim

E-mail:  bilgi@saksafonname.com